Türkiye'nin Tüm Kampanyaları & Kupon Kodları Bir Arada!
MODA'da ARA
ÇOCUK'ta ARA
lösev bağış sayacı
bumudur arama bağış sayacı
Alarm Listem

Kullanım Sözleşmesi

bumudur.com kullanım sözleşmesi

Bumudur.Com online satış yapmaz. Kredi kartı veya kimlik bilgilerini almaz.

Bumudur.Com hizmetleri tamamen ücretsizdir.

En ucuz ürünü size karşılaştırmalı olarak sunar. Türkiye'nin en büyük mağazalarından aynı ürün için farklı fiyatları görmenize yardımcı olur.

Listelenen fiyatlarda ki her hangi bir çelişki durumunda esas olan satıcının alışveriş sitesindeki fiyattır. Bumudur.Com'un fiyatlar indirimler veya kuponlar üzerinde hiçbir yetkisi yoktur.

Ürün alışverişindeki ek unsurlar, kargo ücreti, hizmet bedeli vs. satıcının bilgileri dikkate alınmalıdır.

Ürün görselleri satıcının sitesinden örneklendirme yoluyla çoğaltılmaktadır. Tutarsız veya uyuşmayan resimlerde bumudur.com sorumluluk kabul etmez.

Okudum, anladım, imzaladım, kavradım, idrak ettim...

Bumudur.Com ürün isimlerini doğrudan satıcının alışveriş sitesinden alır ve isimlerdeki yanlış beyanlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Bumudur.Com fiyat alarmı sistemine kayıt olan kullanıcılar kayıt olurken seçtikleri süre boyunca eğer fiyatta azalma var her gün e-posta ile bilgilendirme mesajı alırlar. Mobil kullanıcılar için ise bu süre 30 gündür.

Fiyat alarmından her sayfanın sağ üst köşesindeki menü yardımıyla çıkış yapabilirsiniz. E-posta almamak için tek yapmanız gereken tüm alarmlarınızı kapatmaktır.

Bumudur.Com'dan hizmet alan her kullanıcı bu sayfadaki belirtilen kuralları en baştan kabul etmiş sayılır.


100% Güvenli
Üyelik gerektirmez.
En ucuzunu bulmayı hedefler!
Ödeme Yapmıyorsunuz!
Tüm hizmetler ücretsiz.
Tercih ettiğiniz için teşekkürler
100% Orijinal Ürünler
Tekil ürünler listelenir.
Akıllı alışverişin adresi.
Hızlı Erişim
Bumudur.com fiyat arama motorudur ve tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Bumudur.com'da yer alan bilgilerde eksiklik ve hatalar olabilir. Satın alınacak ürünle ilgili en doğru bilgi ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. Bumudur.com’da ki bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı bumudur.com sorumlu tutulamaz. Bumudur.com'da yer alan tüm marka, logo ve mağazaların hakları ilgili firmalara aittir. Page rendered in 0.0882 seconds. & Used memory is 9.17MB. & Page loaded in ms.
© 2008 bumudur.com
ile tasarlandı.