Türkiye'nin Tüm Kampanyaları & Kupon Kodları Bir Arada!
MODA'da ARA
ÇOCUK'ta ARA
lösev bağış sayacı
bumudur arama bağış sayacı
Alarm Listem
Son Güncelleme 26/04/2016

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

100 den fazla e-ticaret sitesinden yaklaşık 5 milyon ürünü tek platformda kullanıcılarına sunan bumudur.com bir arama motorudur. Yayına başladığımız 2016 mayıs ayından itibaren, uzun zamandır düşündüğümüz ve gündelik işlerimizin yoğunluğundan ötelediğimiz , sosyal sorumluluk kısmını da sonunda gerçekleştirme şansı bulduk.

Dünyada arandıkça ağaç diken arama motoru ecosia, ücretsiz dünya ansiklopedisi wikipedia gibi çok güzel örnekler var. İlham veren çok güzel bir model neden Türkiye’de olmasın. Kampanyamıza Lösev ile başlıyoruz ve umarız faydalı olabiliriz.

bumudur.com sosyal sorumluluk

Daha çok kişiye erişmek umuduyla, teşekkürler

Her arama yapıldığında sistemimiz 0,01 TRY bağışı içinde bulunduğu aya kaydedecek ve aylık olarak toplam miktar bir sonraki ayda bağış olarak aktarılacak. Ayrıca lösev mağazası ürünlerini de sistemimizde lösev araması yaparak bulabilirsiniz. Projenin başlangıcı 15 ekim 2017'tir. Aşağıda önceki aylara dair bağış ve arama miktarlarını dekontlarıyla inceleyebilirsiniz.

Lösev ana sayfa : https://www.losev.org.tr/v2/tr/default.asp
Lösev mağazası : https://www.lsvdukkan.com/

Aylara Göre Bağışlarınız

10.2017 Dönemi - Ödendi
Toplam: 8.87 TRY
Dekont: Görüntüle
11.2017 Dönemi - Ödendi
Toplam: 18.45 TRY
Dekont: Görüntüle
12.2017 Dönemi - Aktif
Toplam: 15.02 TRY
Dekont: Ödenmedi
Başlangıç 10.2017 Dönemi
Toplam: 100.00 TRY
Dekont: Görüntüle

100% Güvenli
Üyelik gerektirmez.
En ucuzunu bulmayı hedefler!
Ödeme Yapmıyorsunuz!
Tüm hizmetler ücretsiz.
Tercih ettiğiniz için teşekkürler
100% Orijinal Ürünler
Tekil ürünler listelenir.
Akıllı alışverişin adresi.
Hızlı Erişim
Bumudur.com fiyat arama motorudur ve tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Bumudur.com'da yer alan bilgilerde eksiklik ve hatalar olabilir. Satın alınacak ürünle ilgili en doğru bilgi ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. Bumudur.com’da ki bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı bumudur.com sorumlu tutulamaz. Bumudur.com'da yer alan tüm marka, logo ve mağazaların hakları ilgili firmalara aittir. Page rendered in 0.1170 seconds. & Used memory is 9.33MB. & Page loaded in ms.
© 2008 bumudur.com
ile tasarlandı.