Türkiye'nin Tüm Kampanyaları & Kupon Kodları Bir Arada!
MODA'da ARA
ÇOCUK'ta ARA
lösev bağış sayacı
bumudur arama bağış sayacı
Alarm Listem
Son Güncelleme 30/04/2016

Sss

Biz arama motoru gibi çalışıyoruz ve sitemizdeki ürünlerin direkt satışını yapmıyoruz. Bizden bir ürüne tıkladığınızda başka bir alışveriş sitesine yönleniyorsunuz. Bu yüzden daha çabuk yanıt alabilmeniz için aşağıdaki konular dışındaki sorularınızı alışveriş yaptığınız veya yapmak istediğiniz siteye yönlendirmenizi öneriyoruz.

Eğer sorunuz aşağıdaki maddeler ile ilgili değilse ve BuMudur.Com'dan bilgi almak, önerilerinizi sunmak istiyorsanız bize buradan [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

bumudur.com ali fiyat paşa

Bumudur.com nedir ?

Bumudur.com, en ucuz ürün arama ve alışveriş motorudur. En uygun fiyat konusunda hizmet verir. Başlangıç olarak anne ve bebek kategorisinde özelleşmiş onlarca mağazadan ve Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinin anne ve bebek kategorilerinden binlerce ürünün detaylı fiyat bilgilerini, teknik özelliklerini, çok çeşitli fotoğraflarını ve bu bilgilerin tümünü karşılaştırabileceğiniz bir servisi sağlamaktadır. Milyonlarca internet kullanıcısı ile yüzlerce e-ticaret sitesini aynı platformda buluşturan Bumudur.com, mağaza ve tüketicilere sayısız kolaylıklar sunmaktadır. Her türlü fikir, bilgi ve soru için [email protected]’u kullanabilirsiniz.

Bumudur.com ne işime yarar?

Bumudur.com, akıllı ve sağlıklı kararlar verebilmeniz, doğru alışveriş yapmanız için size ürün, web sitesi ve fiyat bilgilerini sunar. Kullanımı kolay ve pratiktir.

Bumudur.com arama sonuçlarına müdahale ediyor mu?

Hayır, Bumudur.com tamamen bağımsız bir sitedir. Ürün arama algoritması tamamen kullanıcı odaklı, dinamik ve yalnızca size en uygun arama sonucunu sunmayı amaçlar.

Bumudur.com bilgilerin güncelliğini nasıl sağlıyor ?

Bumudur.com akıllı arama teknolojisi/yazılım ile e-ticaret sitelerini sürekli tarayarak size en güncel fiyat bilgisini sunmayı amaçlar.

Bumudur.com hizmetleri için ücret ödemem gerekiyor mu?

Bumudur.com’un sağladığı hizmetler tamamen ücretsizdir. Dolaylı ya da dolaysız bir şekilde kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmez. Bumudur.com ticari bir girişimdir , hizmetini reklam, yönlendirme ve benzeri gelirlerle sürdürür.

Ürünleri Bumudur.com’dan satın alabilir miyim ?

Hayır. Bumudur.com bir mağaza değildir. Bir ürüne tıkladığınızda o ürünü satan siteye yönlenirsiniz. Bumudur.com , internet üzerinden ürünleri, fiyatları, mağazaları karşılaştırmanıza yardımcı olan en ucuz ürün arama ve alışveriş motorudur. Aradığınız ürünü bulduğumuzda size sunduğumuz bağlantı yardımıyla ilgili mağazaya ulaşabilir, detaylar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve isterseniz ürünü o mağazadan satın alabilirsiniz. Bumudur.com’da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

Bumudur.com’da listenen mağazalar/e-ticaret siteleri neye göre seçiliyor ?

Bumudur.com mümkün olduğunca çok sayıda mağazayı araştırır. Öncelikle Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleri, ve kategorîye göre özelleşmiş başarılı ve güvenilir diğer e-ticaret siteleri seçilir.

Sipariş verdiğim ürünle ilgili bir sorunla karşılaşırsam Bumudur.com bana yardımcı olur mu?

Hayır, sipariş verdiğiniz ürünle ilgili bir sorunla karşılaştığınızda (sipariş takibi, ödeme yöntemleri, iade ve değişim, ürünlerin stok bilgileri, kargo seçenekleri ve teslimat süresi ) siparişi verdiğiniz mağaza ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

İş ortaklığı, bumudur.com ile nasıl işbirliği yapabilirim ? Nasıl beraber çalışabiliriz ? Ürünlerimi Bumudur.com’da nasıl gösterebilirim ? Gösterim ücreti nedir ?

Bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü fikir, bilgi ve soru için [email protected]'u kullanabilirsiniz. İyi alışverişler!

100% Güvenli
Üyelik gerektirmez.
En ucuzunu bulmayı hedefler!
Ödeme Yapmıyorsunuz!
Tüm hizmetler ücretsiz.
Tercih ettiğiniz için teşekkürler
100% Orijinal Ürünler
Tekil ürünler listelenir.
Akıllı alışverişin adresi.
Hızlı Erişim
Bumudur.com fiyat arama motorudur ve tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Bumudur.com'da yer alan bilgilerde eksiklik ve hatalar olabilir. Satın alınacak ürünle ilgili en doğru bilgi ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. Bumudur.com’da ki bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı bumudur.com sorumlu tutulamaz. Bumudur.com'da yer alan tüm marka, logo ve mağazaların hakları ilgili firmalara aittir. Page rendered in 0.0805 seconds. & Used memory is 9.18MB. & Page loaded in ms.
© 2008 bumudur.com
ile tasarlandı.