+2 resim
Biggdesign

Biggdesign Nazar Kırmızı Fatimanın Eli

Bumudur.com'da 2 fiyat var, en ucuz fiyat 69.93 TL Tüm fiyatları gör
  • 69.93 TL
Tüm Fiyatlar (2) Sırala
Mağaza Seçin
Ortalama Puan
0.00
kişi oyladı
Ürünü puanlamak için yıldızlara tıklayın.

Biggdesign Nazar Kırmızı Fatimanın Eli İçin Yorumlar (6)

AN02/07/2018
İlk kez ispanya'da el hambra sarayı çevresinde gördüğüm ve hikayesini duyduğum her inanışta benzer karşılığı olan, farklı adlar altında farklı inanışlarda sembolik olarak kendine yer bulan ve bana göre kadının sabır ve gücüne etkiyen değerli bir sembol. Anadolu'da da karşılığı olunca bir tane anneme bir tane kız arkadaşıma hediye olarak aldım annem çok sevindi kız arkadaşıma da hikayelerini kendimce olmayan versiyonuyla anlatınca beğendi ve kullanmaya başladı. Bunlar dışında tasarım, kullanılan malzeme ve baskılama yöntemi itibariyle de nitelikli durduğunu düşünüyorum.
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN01/07/2018
Fatma eli kolye seramik taş üzerine transfer tekniğiyle desen uygulanmış bir kolye.Boyun kısmında kristal boncuk kullanılmış olan el yapımı kolyedir. El yapımı ürünlere değer veren kişiler bu kolyeyi çok beğenecekler.
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN30/06/2018
Fatımanın elini bilen bilir çok enteresan bir hikayesi vardır ve nazar için çok güzel bir taş kolye olmuş. Desene çok iyi olduğu için bu kadar para verdim aslında ve fiyatı için bence verilebilir. Bir de serbest bir tasarımcı tarafından yapıldığı için almak istedim çünkü el yapımı olduğu için ve fabrikasyon bir ürün olmadığı için mantıklı geldi. Ebatları da gayet normal 15*20 cm bir boyutu var. Ben bunu salonunda gümüşlüğün üstüne koydum ve gayet güzel durdu.
Sizce bu yorum faydalı mı?

Benzer Ürünler

En Popüler 1 Biggdesign Biblo ve Heykel

1
en popüler Biggdesign Biblo ve Heykel
en uygun Biggdesign Nazar Kırmızı Fatimanın Eli fiyatı
Biggdesign Nazar Kırmızı Fatimanın Eli
69.93
2 fiyat var