Alcatel 2008G Cep Telefonu İçin Ürün Yorumları (35)

Alcatel 2008G Cep Telefonu
Alcatel 2008G Cep Telefonu
En ucuz fiyat:
Fiyat yok
Ortalama Puan
3.80
4 kişi oyladı
Ürünü puanlamak için yıldızlara tıklayın.
N1 20/11/2018
Hızlı kargo, teşekkürler.
Sizce bu yorum faydalı mı?
N1 14/10/2018
ürünü annem için aldım, akıllı telefon kullanamayanlar için ideal bir telefon,
Sizce bu yorum faydalı mı?
KA 28/09/2018
Ürünü yaşlı annem için aldım gayet memnun siparişi öğleden sora vermeme ramen aynı günı kargoya verildi ertesi gün elime geçti. Çok hızlı ve güvenli tavsiye ederim
Sizce bu yorum faydalı mı?
N1 26/09/2018
Teşekkürler iyi çalışmalar
Sizce bu yorum faydalı mı?
IB 10/07/2018
Görüntü olarak yaşlı insanlar için tasarlanmış. Ama yazılımsal olarak çok kötü basit bir arama için epey bir uğraşmanız gerekiyor. Ayrıca 250 telefon hafızası var çok yetersiz
Sizce bu yorum faydalı mı?
M* 08/06/2018
Donanımsal olarak çok iyi bir telefon, tuşları vs. ama, bir yazılımcı olarak telefonda arama yapmak cidden çok zor. Tuş kilidi, ses açma kapama, tuşların büyüklüğü herşey çok güzel ama alacağınız kişi yaşlı yada engelli ise sakın almayın. Ben bile zor arama yapıyorum.
Sizce bu yorum faydalı mı?
M* 21/05/2018
Aranan kişi çok cızırtı duyuyor ve konuşmadan hiç bir şey anlaşılmıyor. Bu haliyle kullanılması mümkün değil. Kullanımı da çok kolay ve pratik sayılmaz.
Sizce bu yorum faydalı mı?
SE 19/05/2018
Çok sevinerek aldım nihayet yaşlı telefonu bulduğum için. Ama bir hafta uğraştıktan sonra pes ettik. Tablet kullanan, instagram facebook gezen 83 yaşındaki annem bu telefonda arama yapamıyor!! Dün artık bunu al bana eskisini ver dedi. Acilen şirketin yazılım çıkarması gerekli ama hiç zannetmiyorum. Anneler günü için almıştım. Yani telefon elimde kaldı açıkçası.
Sizce bu yorum faydalı mı?
N1 09/05/2018
Yaşlı insanların kullanımı için tasarlanmış başarılı bir ürün.Tavsiye derim.
Sizce bu yorum faydalı mı?
S* 01/05/2018
çin malları almak istemediğim için almıştım ancak öyle pek de kullanışlı değil...
Sizce bu yorum faydalı mı?
G? 09/04/2018
Bu telefon yaşlılara uygun değil kesinlikle almayın rehberden bulup arama yapılamıyor bul düzenle seçeneği çıkıyor benim annem kullanamadı ALMAYIN YAŞLIYA SAKİN KULLANAMAZ
Sizce bu yorum faydalı mı?
HA 07/04/2018
Çağrıya cevap verme ve arama yapma çok karışık. Yes tuşuna bassan bile arama yapabilmek için ara seçeneğini bulman gerekiyor. Cevap vermek için de birkaç hamle yapman lazım. Fenerin ışığı çok zayıf. Telefon hafızasına ancak 250 numara kaydedilebiliyor. Bluetooth özelliğini çalıştıramadım. Bunun yanında şarjı çok iyi dayanıyor, radyosu harika, tuşları mükemmel, sesi mükemmel, çabuk şarj oluyor, çok hafif, sd kart uyumlu, tek elle kolayca yönetilebiliyor, tuş kilidi çok kullanışlı, rahat bir telefon.
Sizce bu yorum faydalı mı?
Ç 05/04/2018
Hızlı Kargo Güzel paketleme Güzel
Sizce bu yorum faydalı mı?
H* 31/03/2018
babam yaşlı ve hastalığından dolayı kulakları fazla duymuyor yakın gözlüğünü dahi taksa görmekte bazen zorlanıyor. yanında güvenliği nedeni ile kolay kullanabileceği bir telefon ararken bunu keşfettim. mükemmel ötesi bir telefon. inanılmaz yüksek sesle çalıyor. 1 2 3 gibi tuşlarına basarken fonda bir ses hangi tuşa bastığını seslice söylüyor. cevaplama kısmı için 2 kere yeşile basması lazım ama hemen öğrendi. hızlı arama tuşlarına 8 kişi yerleştirdik. menüyü kurcalarken kendi buldu. telefonun zorluğundan bahsedenler mesajlaşma kısmı gibi bir şeyden bahsediyor galiba orda da öğretilirse kolay. yaşlı bir insanın yada akıllı telefon kullanmakta zorlanan birisi için muhteşem bir telefon. en önemlisi güvenliği açısından hemen birilerini arayabilme ve cevaplama açısından çok kolay kullanışlı bir telefon. kurye 2 günde elime geçti ürünün tüm parçaları tam sıfır orijinal ve hasarsız geldi ayrıca bunun için de çok teşekkür ederim. syg,
Sizce bu yorum faydalı mı?
E* 27/03/2018
Gelen aramayı cevaplamak için açma tuşuna iki kez basmak gerekiyor,bu sıkıntılı.Rehberden kişileri bulup aramakta sıkıntılı. Yaşlı kişilerin kullanması biraz zor.Yalnız tuş takımı gayet büyük.
Sizce bu yorum faydalı mı?
O* 08/03/2018
hızlı servis
Sizce bu yorum faydalı mı?
M* 23/01/2018
eksik yanları olsada hiç önemli değil! telefon süper daha ne olsun. bazıları çok olumsuz yorumlar yapmış, kullanan kişi alışacak artık. bu cihazın hedef kitlesi belli, bence şahane olmuş. dolayısıyla yorum yaparken kullanacak kişilerin gözüyle degerlendirmek gerek. böyle bir model buldugum için memnunum. Üretici firmaya teşekkürler.
Sizce bu yorum faydalı mı?
S* 22/01/2018
Telefonun tuşları büyük, yakını zor görenler için iyi. Ancak menünün kullanımı bırakın yaşlıları gençler için bile zor. Ekranda görünen 3 satırdan hangisi işlem yapıyor ayırmak mümkün değil. Rehberden birinin ismini bulduktan sonra ara sekmesine gelip 5. tıktan sonra aramak mümkün oluyor. Cevap vermek de eziyet. Telefon çaldığında açmak için yeşile basmak yetmiyor, cevapla sekmesini bulup öyle tıklamak gerekiyor.
Sizce bu yorum faydalı mı?
L* 10/01/2018
yorumları okuyup annem için aldım.telefon gerçek den güzel.büyük kaliteli.ancak rehberden kişi bulup aranması bir işkence.yaşlılar için tüm ayarları bozma tuzağı.kişiyi rehberde bulduk dan sonra yeşil tuşa basıp arayamıyorsun. kişi ayarlarına girip orada ara komutunu bulup basınca oluyor.bu arada görüntü karışık isim listesinde araman gerekli kişinin altını veya üstünü arayabiliyorsun..kısaca annem telefonu kullanamıyor..şimdi eski telefonunu tamir ettiriyorum.
Sizce bu yorum faydalı mı?
T* 09/01/2018
Kulaklıksız çalışan radyosu, devasa tuş takımı, yüksek sesi, feneri, tuş kilidi kolaylığı çok iyi. Rehbere girmek tek tuş ama arama yapmak için ismin üzerine geldikten sonra 2 3 hamle daha gerekiyor. Yaşlılar için oldukça iyi.
Sizce bu yorum faydalı mı?
N* 08/01/2018
Kaliteli ama yaşı büyük insanlar için arama ve cevap verme işi bize bile zor oldu
Sizce bu yorum faydalı mı?
C* 04/01/2018
Kullanım amacına göre alınabileceklerin belkide en güzeli. fakat rehber den kişiyi seçince direk ok tuşuna basıp arama yapamıyorsunuz bu da yaşlılar ve görme sorunu olanlar için ufakta olsa bi bir sorun. ilk karşınıza görünüm sekmesi geliyor aşşa ok'a basıp ara sekmesine gelip sonra arama tuşuna basmanız gerek.
Sizce bu yorum faydalı mı?
Y* 25/12/2017
Genel olarak yaşlılar için iyi görünüyor şimdilik lakin şarj standı çalışmıyor bize gelen ürünün.
Sizce bu yorum faydalı mı?
AH 18/12/2017
ürün çok kaliteli.şapır şapır kalite akıyor.kendi çapında çok güzel bir telefon.kullandıkca da sağlamlığını teyir ederim inşaallah.zaten hepsiburadaya söz yok.dürüst firma.hayatta kaybetmez dürüst olmaya devam ettikçe....söyleyecek bi şey bırakmıyorlar ki söyleyelim.dürüstlüğünüzün devamını bekliyoruz...
Sizce bu yorum faydalı mı?