Asus Zenfone Max Plus Cep Telefonu İçin Ürün Yorumları (7)

Asus Zenfone Max Plus Cep Telefonu
Asus Zenfone Max Plus Cep Telefonu
En ucuz fiyat:
Fiyat yok
Ortalama Puan
0.00
kişi oyladı
Ürünü puanlamak için yıldızlara tıklayın.
N1 04/10/2018
ürünün ekranı gerçekten çok iyi 3gb ram yeterli kamera orta kalitede
Sizce bu yorum faydalı mı?
AH 07/09/2018
Olağan üstü mükemmel, ele, avuca daha rahat alınır şekilde yapılmış. Sözün kısası, Asus bu işin uzmanı..
Sizce bu yorum faydalı mı?
Ö 05/09/2018
Ne aradığınıza göre ürün yorumları değişir. Benim çift hatlı telefona ihtiyacım vardı. Ana firma garantisi ile bulabildiğim çift hatlı telefonlar Asus'un oldu. Dövizdeki büyük artış nedeniyle üst modellerin fiyatı 3.000,- TL civarında olunca bu modelde karar kıldım. Benzer fiyat aralığındaki telefonlarla kıyaslandığında en iyilerinden biri diyebilirim.
Sizce bu yorum faydalı mı?
ER 27/08/2018
ASUS gerçekten çok çok iyi. Tam 3 yıldır ASUS markasından şaşmadım, en son Zenfone 6 kullandım ve çok memnun kalmıştım. Şimdi de bu MAX PRO gerçekten muhteşem. Ekran güzel, telefon derli toplu, hızı çok iyi, hafızası gayet yeterli. Ele otururken düşürmemek için alışmak gerek çünkü biraz kaygan ama silikon kılıfım da gelince problem kalmayacak. ASUS kullanmayanlara tavsiyemdir.
Sizce bu yorum faydalı mı?
MU 18/08/2018
yazıklar olsun verdiğim paraya cihaz hiç sim hat takmadan şarja taktım cihaz aşırı ısındı iade oluşturdum telefonla aradığımda gönderin dediler sonradan servise gönderin yazılı açıklama istiyorlar bende araştırdım kronik bir sorunmuş herkes çok ısınmasından şikayetçi bundan sonra asla n11 den alış veriş yapmam ders oldu görmeden dokunmadan alırsan böyle olur...
Sizce bu yorum faydalı mı?
N1 18/07/2018
güzel ürün teşekkürler satıcı
Sizce bu yorum faydalı mı?
N1 25/06/2018
ürün güzel beklentileri karşılıyor diyebiliriz. sarjda iken kullanırsanız ısınıyor. alüminyum olduğundan ısıyı telefonun her yerine dağıtıyor ve ellerin terlemesine yol açıyor. bu sorun disinda tefon guzel asus kalitesi mukemel.
Sizce bu yorum faydalı mı?