Avene Apaisant Hydratant 50 ml Cilt Maskesi İçin Ürün Yorumları (12)

Avene Apaisant Hydratant 50 ml Cilt Maskesi
Avene Apaisant Hydratant 50 ml Cilt Maskesi
En ucuz fiyat:
Fiyat yok
Ortalama Puan
0.00
kişi oyladı
Ürünü puanlamak için yıldızlara tıklayın.
N1 15/08/2018
Bittikçe yenilediğim, süper bir ürün.
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN 02/07/2018
Piyasada birbirinden farklı benzer ürünler varken bunu tercih etmemin başlıca iki sebebi var birincisi bakım kapasitesinin geniş kapsamlılığı ki varolan rahatlatma, yenilenme hissini veriyor ama ek olarak yaşlanma karşıtı bileşim özellikleri de barındırıyor, ikinci olarak da Fransa'da üretilmiş olması ve Avrupa Birliği Standartlarında dermatolojik testlerin daha denetlenebilir şartlarda yapıldığına inanıyorum ve kısa sürede olumlu etkiler yaratsa da uzun sürede sıkıntı yaratır mı derdinden uzaklaşıyorum.
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN 30/06/2018
Aşırı yağlı bir cildim var ve biraz kilolu olmam da bunun göstergesi zaten. Fazlasıyla sivilce sorun yaşadığım için pek çok cildiyeye gittim ve pek bir işe yaramadı. Bende kendi yöntemlerimi ve araştırmalarımi yaptım bu süreçte ve hakikaten bu ürüne bayağı tutuldum. Haftada iki ya da üç kere uyguluyorum ve bana yetiyor açıkçası çünkü daha fazlasını uygulamak pek bir işe yaramıyor ve ters tepebiliyor. Ilk aldığım hafta biraz fazla uyguladığım için biraz zararı oldu ancak sonradan toparladım. öte yandan maske ne yapılabilir özelliği var ve hafif ıslak bir şekilde yüzümüze uyguladığınızda ama gayet güzel oluyor. Peeling olarak da kullanıldığında bence duş sırasında kullanılması daha iyi olur. Hiçbir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar ancak farklı türde bir peeling kullanırsam geri tepme ihtimali tabii ki olabilir. gözenekleri sıkılaştırması bakımından harika.
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN 30/06/2018
Bu ürünün yararları saymakla bitmez. Mikro partikülleri sayesinde gözeneklerdeki kiri nazikçe temizliyor. İçeriğindeki kil ile yağ fazlasını emmeye yardımcı olur. Avene Termal Su ile cildinizi yatıştırarak ferahlık verir.
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN 30/06/2018
o kadar yağlı bir cilt yapım var ki bu beni artık rahatsız etmeye başlamıştı bu maskeyi ilk keşfettiğim zaman kullanmadan önce yine işe yaramayacak düşüncesi vardı fakat daha ilk kullanımda o kadar etki gösterdi ki artık sürekli olarak haftada 3 kere falan uyguluyorum
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN 30/06/2018
Cildim çok yağlı olduğu için sürekli cildimin yağ dengesini yerine getirecek bir ürün arıyordum ve artık buldum diyebilirim.Kıvamı gerçekten yumuşak katı bir maske değil.Bu yüzden çok kolay sürülüyor.Kokusuz bir maske varsa bile ben algılayamadım.Rengi beyaz ve içinde küçük küçük tanecikler var ama kesinlikle cildi çizmiyor.Eğer maskeden önce peeling yapmaya üşeniyorsanız bu tanecikler sayesinde iki şeyi de yapıyor.Durulamak kolay ama içindeki kil sebebi ile biraz yağlı bir his bırakıyor ama kısa sürede geçiyor.Ama diğer kil maskeleri gibi kuruyup kabuk kabuk bir görüntü oluşturmuyor.Cilt alışınca etkisi azalmıyor hep aynı o güzel etkiyi veriyor kesinlikle.Ve gerçekten çok iyi bir şekilde cildi temizliyor.Makyaj yapmaktan cildim bitkin bir hale geldiğinde hemen uygulayıp eski haline dönmesini sağlıyorum.Yağlı ciltler için üretilmiş olması beni biraz korkutmuştu cildimin kurumasından korkuyordum ama kesinlikle kurutmadan güzel bir şekilde nem verdi çok sağlıklı duruyor.
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN 29/06/2018
çok güzel bir maske benim cildim çok yağlı sivilce problemim olmasa da o yüzdeki parlama beni çok rahatsız ediyor ve makyaj yaptıkça arttığını düşünüyorum bunu kullanmaya başladığımdan beri çok rahatladım artık o kadar makyaj yapmama da gerek kalmıyor
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN 29/06/2018
Yağlı ve sivilceye eğilimli ciltler için müthiş bir marka hem çok pahalı değil hem de etkisini gösteriyor.ben maskeden ziyade peeling olarak uyguluyorum hem cildimdeki ölü derilerden arındırıyorum hem de gözeneklerim açılıp rahatlamış oluyor.Düzenli kullanımda aknelerin azalacağını ve eskiye nazaran daha az çıkacağını göreceksiniz.
Sizce bu yorum faydalı mı?
N1 21/05/2018
kaliteli ürün, istenileni veriyor
Sizce bu yorum faydalı mı?
NU 09/01/2018
Kullandığım bir üründü, tşkler
Sizce bu yorum faydalı mı?
N1 28/03/2016
İyi nem sağlıyor, tavsiye ederim.
Sizce bu yorum faydalı mı?
A* 03/05/2013
mükemmel hiç beklemiyordum o niyetle de almamıştım ama geceden sürdüğümde sabah ince çizgilerim neredeyse yok olmuşlardı sonra geri geliyolar elbette ama etkisi bi gün sürüyor düzenli kullanabilsem daha faydalı olacağı muhakkak.Sorunlu cildime çok iyi geldi yumuşak ve rahatlamış kendine gelmiş ,hassasiyeti azalmış bi cilt sıkılaştırıcı etkisi de cabası daha ne olsun
Sizce bu yorum faydalı mı?