Fakir AS Premium 1108T CBC Şarjlı Süpürge İçin Ürün Yorumları (12)

Fakir AS Premium 1108T CBC Şarjlı Süpürge
Fakir AS Premium 1108T CBC Şarjlı Süpürge
En ucuz fiyat:
Fiyat yok
Ortalama Puan
5.00
1 kişi oyladı
Ürünü puanlamak için yıldızlara tıklayın.
MU 12/10/2018
Ürün çok güzel. Henüz ilk şarjı yaptım ve kullanmaya başladım. Öncelikle özel çantasında ve içerisindeki bölmelerde bölüm bölüm aparatlar yerleştirilmiş. Özel turbo başlığı sanki Libelle ve ihlasın sulu süpürgesindeki başlık gibi. Güzel çekiyor. Ses seviyesi normal, sessiz bir şey beklemeyin. İlk başta takarken zorlandım ve çekindim. Kenar köşe aparatı, mobilya fırçası, turbo başlık ve normal uç bulunuyor. Ayrıca ayrı bir aparatı takarak ledli ışıldak olarak kullanılması da çok güzel. Araç şarj cihazı da mevcut. Arabada da emiş gücünün güçlü olması nedeniyle iyi sonuç vereceğini sanıyorum. Cihaz şarj olduktan sonra şarj etmiyorum ve hala şarjı uzun süre kullanmadıkça şarja gerek kalmıyor bu da tasarruf sağlıyor. 2 adet vida ve dübelde duvara asabilmeniz için çanta içerisinde mevcut. Umarım uzun süre kullanırım. Şuan sanırım alışmadığımdan olabilir belki aparatları takarken iyi oturmuyor veya ben yapamıyorum. Uğraştıktan sonra sıkıntı yok.
Sizce bu yorum faydalı mı?
N1 03/10/2018
Ürünün emiş gücü kuvvetli hızlı gönderi içinde teşekkürler
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN 24/07/2018
Evde çok severek kullandığım yine markası fakir olan bir elektrikli süpürgem var fakat ben arabamı temizlemek için ve evde yemeklerden sonra hızlıca temizleme yapsın diye ufak bir şarjlı süpürge istiyordum, fakir markasından memnun kaldığım için bu marka üzerinden araştırma yaptım ve bu süpürgeyi buldum, yanında flaşörlü led ışıklı lambası var ayrıca duvara monte edilebilir olması, süpürülmesi zor dar alanlara giriyor olması benim çok hoşuma gitti ve hiç tereddüt etmeden sipariş verdim.
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN 13/07/2018
tamamen şarj edince o kadar uzun gidiyor ki şarjı genelde ben mutfağımda kullanmayı tercih ediyorum, çok pratik oluyor yemek sonrası yerde ki dökülmüş olan şeyleri toplamak adına çok kullanışlı olduğunu söyleyebilirim
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN 10/07/2018
Bu makine süper bence. Hem fener olabiliyor,hem süpürge. Işıklar kesilince fener olarak kullanın, sabah ev temizliği yaparken de şarjlı süpürge olarak kullanın. Eşim kendi arabasını çoğu zaman kendi yıkıyor ve temizliyor. Süpürge makineleri bazen en diplere köşe bucak yerlere ulaşamayabiliyor ama bu süpürge ile her yere ulaşabiliyor.
Sizce bu yorum faydalı mı?
HA 14/02/2018
Çok kullanışlı yani bir çok işlevi var normal süpürge gibi sanki harika keşke daha önce alsaymışım
Sizce bu yorum faydalı mı?
AN 10/01/2018
Ufak tefek kırıntıları temizlemek için aldım. Sert zeminlerde gayet başarılı. Hafif olması iyi bir avantaj. Çalıştırmak için start düğmesine sürekli basıyor olmanız lazım. Bu düğme baş parmağınızın hemen altında. Bu açıdan sorun yaşamazsınız. Sanırım enerji tasarrufu için böyle dizayn edilmiş. Temizlemesi gayet kolay. Emiş gücünden çok bir şey beklemeyin. Ancak bu model süpürgeler arasında gayet iyi sanırım. Halı, kilim gibi tüylü yüzeylerde çok başarılı değil, kırıntı temizlerken iki kez kırıntının üzerinden geçmek zorunda kalabiliyorsunuz.
Sizce bu yorum faydalı mı?
EV 26/12/2017
Hızlı bir şekilde elimize ulaştı . Özel çantasında geldi. Çok kaliteli gözüküyor. İnşallah memnun kalırız. Çok teşekkürler
Sizce bu yorum faydalı mı?
SI 24/12/2017
ürün güzel,tahminimden daha iyiymiş.
Sizce bu yorum faydalı mı?
SE 26/05/2017
Ürün güzel ve gayet kullanışlı, ayrıca araştırmam sonucunda en uyguna buradan buldum ve aldım.Fakirin kendi online mağazasında 500 küsür liraydı...
Sizce bu yorum faydalı mı?
HA 15/11/2016
Ürün harika. Hem ev hemde araba için çok kullanışlı. Şarjlı ayrıca çakmak yeri giriş kablosu da mevcut
Sizce bu yorum faydalı mı?
CE 09/05/2016
Hiç abartmiyorum normal elektrikli ev süpürgesi nin sûpûrdügü gibi çekiyor,gayet güçlü ve oldukça sessiz çalisiyor.Keske daha önce alsaydım.
Sizce bu yorum faydalı mı?