General Mobile Android One 4G Beyaz Cep Telefonu İçin Ürün Yorumları (4)

General Mobile Android One 4G Beyaz Cep Telefonu
General Mobile Android One 4G Beyaz Cep Telefonu
En ucuz fiyat:
Fiyat yok
Ortalama Puan
4.00
4 kişi oyladı
Ürünü puanlamak için yıldızlara tıklayın.
ER 13/11/2018
Sırf şu lanet olası telefona yorum yapmak için hesap açtım sakın bu GM 4g almayın telefonda kasmalar dokunmatikte arada basmıyor ben bin tane yere götürdum şarj olmuyor telefon bataryayi çıkarıp tekrar takmam lazım anca öyle oda alırsa arada bı alıyor onda da şarj ediyor gösteriyor şarj dolmuyor gmnin klasik zaten bu şarj bozulması vs vs sakın general mobiledan telefon almayın bu hafta degisiricem zaten telefonu .
Sizce bu yorum faydalı mı?
FU 03/08/2017
Yapacağınız son şey GM telefon almak olsun. Ömrümren ömür yedi bu telefon. En basit örneği 5 m ötedeki wifi ye bağlanırken acı çekiyor ya. Öfkemden sağı solu yumrukluyorum. Yeni telefon aldığım gün bu GM telefonu elimle ikiye bölmezsem bana huzur yok. Bir tık fazla para verin ama asla GM telefon almak gibi bir hataya düşmeyin.
Sizce bu yorum faydalı mı?
MU 09/12/2016
Beyler hangisi daha iyi lenovo vibe k5mi yoksa general mobile android one mı yardım edin acil
Sizce bu yorum faydalı mı?
İ 17/10/2016
GM telefonlarından uzak durun.maksimum 1 yıl sonra tüm versiyon güncellemelerini durduruyor lar. Bir 6-7 ay idare ediyorsunuz ama devamı gelmediği için başlıyor sistem hataları. Son 2 ay kafayı yedirtti bana.İlk fırsatta mk.(Elite 32Gb.3 ram var.G.gle Play Paused hatası veriyor çözüyor sun, depo olama alanı yok hatası, onu çözüyor sun güncelleme hatası veriyor.Dikkate alan kazanır.Siz yanmayın.
Sizce bu yorum faydalı mı?