Son Güncelleme 29/04/2016

Win-Win Blogger

Bu sayfa yayından kaldırıldı...

Avukatların ve Marka Temsilcilerin Dikkatine!

Markam neden sitenizde diyorsanız veya Patent/Telif ihlali yapıldığını düşünüyorsanız veya Ürün ismine veya ürün resmine itirazınız varsa bilgi sağlayıcıyla iletişime geçiniz. Bumudur.Com hiçbir ürünü kendi eklememektedir. Sistemdeki her ürün satıcı mağazalardan (bilgi sağlayıcı) XML ve benzeri yöntemlerle hergün çekilmektedir. Sistemimizdeki her ürüne tıkladığınızda onu satan satıcı mağazaya yönlendirilirsiniz. Satıcıların (bilgi sağlayıcıların) internet sitelerindeki iletişim bilgileri aracılığıyla iletişime geçiniz. Bumudur.Com itiraz edilen ürünü kaldırsa bile bilgi sağlayıcı satıcı sitelerden (Örn: hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com vb..) ürün kalkmadığı sürece XML ve benzeri yöntemlerle ürün tekrar sistemimizde görülebilir!!!

Sana Ziyaretçiyi Nasıl Göndermem Gerekiyor?

Tek şart sisteme kayıtlı siteden gelmesi. İstediğin şekilde bumudur.com adresine bağlantı verebilirsin. Hangi bağlantılara ne kadar klik oranı verdiğimi aşağıdaki tablodan inceleyebilirsin. Sitendeki her hangi bir yazının içinden bağlantı verebilir veya sitenin tasarımını bilmemekle beraber; sidebar, footer, header gibi alanlarından ziyaretçi gönderebileceğini düşünüyorsan sabit bağlantılar ekleyebilirsin. İşini kolaylaştırmak için en çok kullanılan reklam alanları ebatlarında bannerlar hazırladım. Bu bannerlarıda sitene koyabilirsin. Tüm bannerların klik oranı 1'e 5'tir. Sosyal medya hesabından eğer yönlendirme yapmak istiyorsan önce kendi sitene gönderip oradan bumudur'a gelmesini sağlamalısın. Çünkü ben, bana en son geldiği adrese göre ziyaretçiyi kaydediyorum. Eğer direk facebook veya twitter'dan ziyaretçi bana gelirse, senin sitenle ilişkilendiremem. Emeğine yazık olmasın.

Klik Oran Tablosu

TürYapıÖrnekOran
Ana Sayfa/Tıkla2
Kategori/moda/c/Tıkla4
Bebek/bebek/c/l/Tıkla4
Ürün/bebek/g/l/Tıkla3
Etiket/moda/q/Tıkla3

Başvuru ve Düzenleme Formu

ARA:

Hazır Banner ve Linkler

İsteyen genel reklam alanı ölçülerinde hazırladığımız bannerlardan faydalanabilir. Bannerlar gösterim amaçlı burada küçültülmüştür. Gerçek ölçüleri belirtilen şekildedir. Banner kodunu sitenizde bannerın gözükmesini istediğiniz yerlere yapıştırmanız gerekmektedir.

Şu anda bannelarımız güncellenmektedir. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin.